Tesla Model S 75D AWD (2017) Facelift, Premium Connectivity, Dual Motor
Tesla Model S75D, 2017 рік випуску, повний привод, гарний стан, куплялася для себе з мінімальним пробігом, в Україні один власник з 2018р., повністю обслужена, живі сертифікати, сама оновлюється, Premium Connectivity, активна швидка зарядка, два ключі, портативна зарядка Tesla.
- автопілот 2-го покоління - 8 камер.
- Dual Motor AWD - повний привід забезпечує ідеальну керованість та впевненість на дорозі в будь-яку погоду.
- батарея 75 кВт·год - реальний запас ходу 330-380 км залежно від умов.
- пружинна підвіска - найнадійніший варіант, ви забудете про проблеми з пневмобалонами та компресорами.
- європейська навігація з активним автопілотом та автопаркуванням.
- GSM картка мобільного оператора з активним додатком Tesla, отримує офіційні оновлення по Wi-Fi.
- Premium Connectivity - активовано довічний преміум-пакет (повноцінні супутникові карти, навігація з пробками, Spotify, YouTube, Netflix та браузер працюють через вбудований інтернет).
- повний LED (адаптивні фари) і повні протитуманки з підсвіткою поворотів.
- передні сидіння 3-го покоління, з активними підголівниками, перфорована шкіра, а також підігрів та вентиляція.
- зовнішня підсвітка автомобіля в ручках, а також підсвітка салону (зона ніг, карти дверей).
- панорамний дах з люком та електропривід багажника.
- автомобіль за стандартом і оптика обклеєні антигравійною плівкою.
Автомобіль дарує неймовірні емоції від драйву та економить кошти на пальному. Готовий до перевірок на будь-якому спеціалізованому СТО.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tesla |
| Марка | TESLA |
| Сумісність з маркою | TESLA |
| Модель | Model S |
| Тип легкового автомобіля | Б/у |
| Рік випуску | 2017 |
| Тип кузова | Седан |
| Коробка перемикання передач | Автоматична |
| Тип приводу коліс | Повний |
| Потужність двигуна | 500 кВт |
| Пробіг на заряді | 350 км |
| Максимальна швидкість | 225 км/год |
| Кількість дверей | 4 |
| Кількість місць | 5 |
| Колір | Сірий |
| Доступ до мережі суперзарядок | Так |
| Зарядний пристрій | Так |
| Постановка на облік | За рахунок покупця |
| Стан | Вживані |
| Комфорт | |
| Комфорт | GPS-навігація, Гучний зв'язок, Пам'ять сидінь, Підігрів дзеркал, Регулювання керма за висотою, Регулювання керма за вильотом, Електродзеркала, Люк, Круїз-контроль, Передні датчики паркування, Задні датчики паркування, Камера заднього виду, Регулювання рульової колонки по висоті, Регулювання рульової колонки по глибині, Передній підлокітник, Задній підлокітник, Клімат-контроль, Шкіряний салон, Підігрів сидінь, Тоновані стекла, Оздоблення салону деревом, Електрорегулювання сидінь, Двозонний клімат-контроль, Панорамний дах, Електросклопідйомники |
| Кліматична система | 2-х зонний клімат-контроль |
| Безпека | |
| Безпека | Головні подушки безпеки, Преднатягувач ременя безпеки, Система аварійного гальмування (BA, EBA, AFU, BAS), Електронна система гальмування EBS (EHB, Brake-by-wire), Система електронного розподілу гальмівних сил (EBD, EBV), Антиблокувальна система гальм ABS, Антипробуксовочна система ASR, Система курсової стійкості ESP, Подушка безпеки водія, Подушка безпеки водія і пасажира, Бічні подушки безпеки |
| Пристрої захисту автомобіля | Протиугінна сигналізація, Протиугінна GPS сигналізація, Автоматичне замикання дверей, Дистанційний ц/з, Електронний ключ |
| Габаритні розміри | |
| Об'єм багажного відділення | 745 л |
| Довжина | 4970 мм |
| Ширина | 1964 мм |
| Висота | 1445 мм |
| Вага | 2108 кг |
| Колісна база | 2960 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте












