Радіатор охолодження двигуна Daewoo Lanos / ZAZ Sens (1.5, 1.6 без кондиціонера), 96351263



1 647 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DCI-30032
+380676010474
- +380 (67) 533-17-77 CEO
- +380 (67) 601-04-74 підбір авто запчастин
- +380 (67) 635-81-21 зарядні станції та рекуператори
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатора охолодження двигуна розроблений для конкретної лінійки двигунів General Motors, що встановлювалися на автомобілі сімейства Lanos та Nubira. Головна особливість — він сумісний лише з модифікаціями без кондиціонера та з механічною коробкою передач та є стандартним для наступних моделей:
- Daewoo Lanos (Деу Ланос) — основне застосування.
- ZAZ Lanos / Sens (ЗАЗ Ланос / Сенс).
- Chevrolet Lanos (Шевроле Ланос).
- Daewoo Nubira (Деу Нубіра) — деякі модифікації.
Радіатор розрахований на роботу з бензиновими двигунами об'ємом:
- Двигун 1.5 i (SOHC, 8 клапанів):
- Найпоширеніший двигун для цього радіатора (моделі A15SMS, G15MF).
- Встановлювався на Daewoo/ZAZ Lanos та Chevrolet Lanos.
- Радіатор забезпечує оптимальний теплообмін для цього об'єму за умови відсутності додаткового навантаження від компресора кондиціонера.
- Двигун 1.6 i (DOHC, 16 клапанів):
- Підходить для двигунів потужністю 106 к.с. (модель A16DMS), але виключно у комплектаціях без кондиціонера.
- Зустрічається на ранніх версіях Daewoo Lanos (корейська збірка) та деяких моделях Daewoo Nubira.
- Двигун 1.4 i (МЕМЗ-317):
- Радіатор не підходить для модифікацій Lanos 1.4 з українським двигуном МЕМЗ. У них інша схема розташування патрубків.
- Однак, він може підходити для рідкісних експортних версій Lanos 1.4 з двигунами GM (наприклад, для ринку ЄС), якщо вони не мають кондиціонера.
- Двигун 1.8 / 2.0 i (DOHC T18SED, T20SED):
- Використовувалися на Daewoo Nubira I та II (J100/J150)
- Це рядні 4-циліндрові бензинові агрегати серії Family II, розроблені корпорацією General Motors. На автомобілях Daewoo та Chevrolet вони часто позначалися маркетинговою назвою D-TEC.
Параметри та технічні характеристики:
- Матеріал охолоджувальних ребер - алюміній
- Матеріал водяного бака (радіатор) - пластмаса
- Довжина решітки - 490 [мм]
- Ширина решітки - 378 [мм]
- Глибина решітки - 16 [мм]
- Виконання радіатора - паяні ребра
- Ø впускного отвору - 34 [мм]
- Ø випускного отвору - 34 [мм]
- Додатковий виріб - без ущільнення
- Також в наявності нові кузовні запчастини, виробник Yih Sheng, Gordon, AP, Tong Yang.
- Власний імпорт, можлива доставка по місту Дніпро.
- Самовивіз зі склада-магазина по вулиці Грінченка 65.
- Також багато інших кузовних запчастин на сайті нашої компанії dniprocars.com.ua
(067) 601-0474 Сергій
(067) 533-1777 Володимир
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Daewoo, Chevrolet, ЗАЗ |
| Сумісність з моделлю | Lanos, Nubira, Sens, G15 |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип радіатора | Нерозбірний |
| Тип запчастини | Аналог |
| Матеріал | Алюміній |
| Виробник | DK |
| Код запчастини | 96351263 |
| Стан | Новий |
| Рік випуску автомобіля | 1997, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017 |
| Кросс-номери | 96351263 |
| Діаметр вхідного отвору | 34 мм |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Ширина ядра радіатора | 378 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 34 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Довжина ядра радіатора | 490 мм |
| Тип коробки передач | Механічна |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Охолодження | Рідинне |
| Призначення | Для автомобілів без кондиціонера |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | LANOS (KLAT) 1997- |
| Сумісність з: | Daewoo LANOS (KLAT) 1997-, Daewoo LANOS Sedan (KLAT) 1997-, ЗАЗ Lanos pick-up 2004-, ЗАЗ Sens 2002- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 647 ₴



