Радіатор охолодження TYC для Renault Logan 2, Sandero 2, Duster (з 2012), 214100078R

2 759 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DCI-32018
+380676010474
- +380 (67) 533-17-77 CEO
- +380 (67) 601-04-74 підбір авто запчастин
- +380 (67) 635-81-21 зарядні станції та рекуператори
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження двигуна має широку застосовність для автомобілів концерну Renault-Dacia переважно з 2012–2013 років випуску та підходить для наступних моделей:
- Renault: Captur, Clio IV, Duster (I та II покоління), Logan II, Sandero II, Dokker.
- Dacia: Duster, Lodgy, Logan II, Sandero II, Dokker.
Підходить для широкої лінійки бензинових та дизельних агрегатів:
- Бензинові:
- 0.9 TCe
- 1.2 TCe
- 1.6 16V / 1.6 SCe (наприклад, двигун H4M)
- 1.6 i 8V (двигун K7M)
- Дизельні:
- 1.5 dCi (двигун K9K)
Параметри та технічні характеристики:
- Матеріал охолоджувальних ребер - алюміній
- Матеріал водяного бака (радіатор) - пластмаса
- Довжина решітки - 510 [мм]
- Ширина решітки - 388 [мм]
- Глибина решітки - 22 [мм]
- Виконання радіатора - паяні ребра
- Ø впускного отвору - 35 [мм]
- Ø випускного отвору - 35 [мм]
- Додаткова інформація - без розширювального бачка
- Додатковий виріб - з ущільненням
- Також в наявності нові кузовні запчастини, виробник Yih Sheng, Gordon, AP, Tong Yang.
- Власний імпорт, можлива доставка по м.Дніпро.
- Самовивіз зі складу-магазину на вул.Грінченка 65.
- Також багато інших кузовних запчастин на сайті нашої компанії dniprocars.com.ua
(067) 601-0474 Сергій
(067) 533-1777 Володимир
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Logan/Stepway, Vesta, Renault Sandero / Stepway, Duster, Sandero, Dokker, Renault Captur, Clio, CAPTURE, Logan |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип радіатора | Нерозбірний |
| Тип запчастини | Аналог |
| Матеріал | Алюміній |
| Виробник | TYC |
| Країна виробник | Тайвань |
| Код запчастини | 214100078R, 214106630R, 8660003460, 214105731R |
| Стан | Новий |
| Рік випуску автомобіля | 2022, 2023, 2025, 2024, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021 |
| Кросс-номери | 214100078R, 214106630R, 8660003460, 214105731R |
| Діаметр вхідного отвору | 35 мм |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Ширина ядра радіатора | 388 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 35 мм |
| Глибина ядра радіатора | 22 мм |
| Довжина ядра радіатора | 510 мм |
| Тип коробки передач | Універсальна |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Охолодження | Рідинне |
| Призначення | Для автомобілів з/без кондиціонера |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 759 ₴



