Радіатор охолодження двигуна Van Wezel (Бельгія) для автомобілів концерну Renault-Dacia з 2012, 214100078R


2 848 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DCI-32018
- +380 (67) 533-17-77 CEO
- +380 (67) 601-04-74 підбір авто запчастин
- +380 (67) 635-81-21 зарядні станції та рекуператори
Радіатор охолодження двигуна має широку застосовність для автомобілів концерну Renault-Dacia переважно з 2012–2013 років випуску та підходить для наступних моделей:
- Renault: Captur, Clio IV, Duster (I та II покоління), Logan II, Sandero II, Dokker.
- Dacia: Duster, Lodgy, Logan II, Sandero II, Dokker.
Підходить для широкої лінійки бензинових та дизельних агрегатів:
- Бензинові:
- 0.9 TCe
- 1.2 TCe
- 1.6 16V / 1.6 SCe (наприклад, двигун H4M)
- 1.6 i 8V (двигун K7M)
- Дизельні:
- 1.5 dCi (двигун K9K)
Пропонуємо надійний основний радіатор охолодження від бельгійського бренду Van Wezel. Ця деталь належить до лінійки International Radiators, що гарантує високу якість збірки та повну відповідність геометричним параметрам оригіналу.
Параметри та технічні характеристики:
- Матеріал охолоджувальних ребер - алюміній
- Матеріал водяного бака (радіатор) - пластмаса
- Довжина решітки - 510 [мм]
- Ширина решітки - 388 [мм]
- Глибина решітки - 22 [мм]
- Виконання радіатора - паяні ребра
- Ø впускного отвору - 35 [мм]
- Ø випускного отвору - 35 [мм]
- Додаткова інформація - без розширювального бачка
- Додатковий виріб - з ущільненням
- Також в наявності нові кузовні запчастини, виробник Yih Sheng, Gordon, AP, Tong Yang.
- Власний імпорт, можлива доставка по місту Дніпро.
- Зручний самовивіз зі складу-магазину в Дніпрі за адресою: вул.Грінченка 65
- Також багато інших кузовних запчастин на сайті нашої компанії dniprocars.com.ua
(067) 601-0474 Сергій
(067) 533-1777 Володимир
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Logan/Stepway, Vesta, Duster, Renault Sandero / Stepway, Sandero, Renault Captur, CAPTURE, Address, Dokker, Clio, Logan |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип радіатора | Нерозбірний |
| Тип запчастини | Аналог |
| Матеріал | Алюміній |
| Виробник | Van Wezel |
| Країна виробник | Бельгія |
| Код запчастини | 214100078R, 214106630R, 8660003460, 214105731R |
| Стан | Новий |
| Рік випуску автомобіля | 2022, 2025, 2023, 2024, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021 |
| Кросс-номери | 214100078R, 214106630R, 8660003460, 214105731R |
| Діаметр вхідного отвору | 35 мм |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Ширина ядра радіатора | 380 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 35 мм |
| Глибина ядра радіатора | 22 мм |
| Довжина ядра радіатора | 510 мм |
| Тип коробки передач | Універсальна |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Охолодження | Рідинне |
| Призначення | Для автомобілів з/без кондиціонера |
- Ціна: 2 848 ₴



