Радіатор кондиціонера Jeep Cherokee KL (2019-2023) 2.4, 3.2 — 68399028AA, 68399028AB



3 293 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 34X4K
+380676010474
- +380 (67) 533-17-77 CEO
- +380 (67) 601-04-74 підбір авто запчастин
- +380 (67) 635-81-21 зарядні станції та рекуператори
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор кондиціонера (конденсер) з фільтром-осушувачем для автомобілів концерну Stellantis, випущених для ринків США та Європи, зокрема Jeep Cherokee (KL), з 2013 року по теперішній час (особливо актуально для моделей після рестайлінгу 2018 року), застосовується з двигунами:
- 2.4 L Tigershark (бензин);
- 3.2 L Pentastar V6 (бензин);
- 2.2 L MultiJet II (CRD) (турбодизель);
- 2.0 L Turbo (бензин).
Параметри та технічні характеристики:
- Матеріал - алюміній
- Довжина решітки - 648 [мм]
- Ширина решітки - 450 [мм]
- Глибина решітки - 12 [мм]
- Виконання радіатора - паяні ребра
- Ø впускного отвору - 11.8 [мм]
- Ø випускного отвору - 8.6 [мм]
- Хім. властивість - стійкий до корозії
- Додатковий виріб - з осушувачем
- Додаткова інформація - із наповненням азотом
- Холодоагент - R 134a
- Холодоагент - R 1234yf
- Також в наявності нові кузовні запчастини, виробник Yih Sheng, Gordon, AP, Tong Yang.
- Власний імпорт, можлива доставка по м.Дніпро.
- Самовивіз зі складу-магазину на вул.Грінченка 65.
- Також багато інших кузовних запчастин на сайті нашої компанії dniprocars.com.ua
(067) 601-0474 Сергій
(067) 533-1777 Володимир
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Jeep |
| Сумісність з моделлю | Cherokee |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип радіатора | Нерозбірний |
| Тип запчастини | Аналог |
| Матеріал | Алюміній |
| Виробник | Polcar |
| Код запчастини | 68399028AA, 68399028AB |
| Стан | Новий |
| Рік випуску автомобіля | 2022, 2025, 2023, 2024, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021 |
| Кросс-номери | 68399028AA, 68399028AB |
| Діаметр вхідного отвору | 11.8 мм |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Ширина ядра радіатора | 450 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 8.6 мм |
| Глибина ядра радіатора | 12 мм |
| Довжина ядра радіатора | 648 мм |
| Тип коробки передач | Універсальна |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Призначення | Для автомобілів з/без кондиціонера |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 293 ₴



