Fiat 500X 2014-2024 радіатор кондиціонера з фільтром-осушувачем, 51966748

2 715 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 51966748
+380676010474
- +380 (67) 533-17-77 CEO
- +380 (67) 601-04-74 підбір авто запчастин
- +380 (67) 635-81-21 зарядні станції та рекуператори
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор кондиціонера з фільтром-осушувачем, який використовується в автомобілях концерну Stellantis (зокрема Fiat та Jeep).
Цей радіатор кондиціонера (конденсатор) встановлюється на компактні кроссовери, побудовані на спільній платформі:
- Fiat 500X (з 2014 року випуску)
- Jeep Renegade (з 2014 року випуску)
- Jeep Compass (друге покоління, з 2017 року випуску)
Сумісність із широкою лінійкою бензинових та дизельних агрегатів:
- Бензинові:
- 1.4 MultiAir / Turbo
- 1.6 E.torQ
- 2.4 Tigershark (часто зустрічається на моделях для ринку США)
- Дизельні:
- 1.6 MultiJet
- 2.0 MultiJet
Параметри та технічні характеристики:
- Матеріал - алюміній
- Довжина решітки - 635 [мм]
- Ширина решітки - 341 [мм]
- Глибина решітки - 16 [мм]
- Виконання радіатора - паяні ребра
- Ø впускного отвору - 15.5 [мм]
- Ø випускного отвору - 10.2 [мм]
- Хім. властивість - стійкий до корозії
- Додатковий виріб - з осушувачем
- Додаткова інформація - із наповненням азотом
- Холодоагент - R 134a
- Холодоагент - R 1234yf
- Також в наявності нові кузовні запчастини, виробник Yih Sheng, Gordon, AP, Tong Yang.
- Власний імпорт, можлива доставка по м.Дніпро.
- Самовивіз зі складу-магазину на вул.Грінченка 65.
- Також багато інших кузовних запчастин на сайті нашої компанії dniprocars.com.ua
(067) 601-0474 Сергій
(067) 533-1777 Володимир
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Jeep, Fiat |
| Сумісність з моделлю | 500x |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип радіатора | Нерозбірний |
| Тип запчастини | Аналог |
| Матеріал | Алюміній |
| Виробник | Polcar |
| Код запчастини | 51944287, 51966748 |
| Стан | Новий |
| Рік випуску автомобіля | 2022, 2023, 2024, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021 |
| Кросс-номери | 51944287, 51966748, 68247204AA, 68273402AA, 68273402AB, 68285225AA, 68360244AA, K68273402AA, K683602AB, K68360244AA |
| Діаметр вхідного отвору | 15.5 мм |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Ширина ядра радіатора | 341 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 10.2 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Довжина ядра радіатора | 635 мм |
| Тип коробки передач | Універсальна |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Призначення | Для автомобілів з/без кондиціонера |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 715 ₴



