Jeep Renegade з 2014 радіатор охолодження двигуна TYC, 68247208AA


3 427 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 13533
- +380 (67) 533-17-77 CEO
- +380 (67) 601-04-74 підбір авто запчастин
- +380 (67) 635-81-21 зарядні станції та рекуператори
Радіатор охолодження двигуна до Jeep Renegade з 2014р. з двигуном 2.4L I4 MultiAir (включаючи версії Flex Fuel та Zero Evap), взагалі призначений для автомобілів концерну Stellantis (Chrysler, Jeep, Dodge, RAM, Fiat) переважно для ринку США та Канади.
Радіатор підходить для наступних моделей:
- Jeep Renegade (BU): з 2014 року випуску.
- Fiat 500X: 2014–2024 роки випуску.
- Ram ProMaster City: 2014–2022 роки випуску.
Цей радіатор використовується переважно на моделях Jeep Renegade (BU) та Fiat 500X ранніх років випуску (2015–2018), а також на Ram ProMaster City. Часто маркується в каталогах як радіатор для "експортних" ринків або специфічних ринків збуту, більш "свіжий" радіатор, став стандартним для Jeep Compass (MP) з 2017 року та оновлених Renegade має артикул 68273401AA.
Параметри та технічні характеристики:
- Матеріал охолоджувальних ребер - алюміній
- Матеріал водяного бака (радіатор) - пластмаса
- Довжина решітки - 608 [мм]
- Глибина решітки - 26 [мм]
- Ширина решітки - 398 [мм]
- Виконання радіатора - паяні ребра
- Ø впускного отвору - 38.5 [мм]
- Ø випускного отвору - 38.5 [мм]
- Додатковий виріб - без ущільнення
- Також в наявності нові кузовні запчастини, виробник Yih Sheng, Gordon, AP, Tong Yang.
- Власний імпорт, можлива доставка по місту Дніпро.
- Самовивіз зі склада-магазину по вулиці Грінченка 65.
- Також багато інших кузовних запчастин на сайті нашої компанії dniprocars.com.ua
(067) 601-0474 Сергій
(067) 533-1777 Володимир
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Jeep, Fiat |
| Сумісність з моделлю | 500x |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип радіатора | Нерозбірний |
| Тип запчастини | Аналог |
| Матеріал | Алюміній |
| Виробник | TYC |
| Країна виробник | Тайвань |
| Код запчастини | 68247208AA, 68256135AA |
| Стан | Новий |
| Рік випуску автомобіля | 2022, 2023, 2024, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2025, 2020, 2021, 2019 |
| Кросс-номери | 68247208AA, 68256135AA |
| Діаметр вхідного отвору | 38.5 мм |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Ширина ядра радіатора | 398 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 38.5 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Довжина ядра радіатора | 608 мм |
| Тип коробки передач | Універсальна |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Охолодження | Рідинне |
| Призначення | Для автомобілів з/без кондиціонера |
- Ціна: 3 427 ₴



