Subaru Forester (SK) з 2019 радіатор охолодження двигуна, 45111SJ000


3 293 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DCI-42054
+380676010474
- +380 (67) 533-17-77 CEO
- +380 (67) 601-04-74 підбір авто запчастин
- +380 (67) 635-81-21 зарядні станції та рекуператори
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Основний радіатор охолодження двигуна призначений для систем охолодження двигуна в сучасних моделях кросоверів Subaru Forester і є стандартним для п'ятого покоління Subaru Forester (кузов S14/SK) з 2019 року (включаючи рестайлінгові моделі).
- Двигуни: переважно атмосферний бензиновий опозитний двигун об'ємом 2.5L H4 (2498 см³, серія FB25).
- Комплектації: Base, Premium, Sport, Limited, Touring та Wilderness
Параметри та технічні характеристики
- Матеріал охолоджувальних ребер - алюміній
- Матеріал водяного бака (радіатор) - пластмаса
- Довжина решітки - 688 [мм]
- Ширина решітки - 390 [мм]
- Глибина решітки - 16 [мм]
- Ø впускного отвору - 40 [мм]
- Ø випускного отвору - 40 [мм]
- Виконання радіатора - паяні ребра
- Додаткова інформація - без розширювального бачка
- Додатковий виріб - без ущільнення
- Також в наявності нові кузовні запчастини, виробник Yih Sheng, Gordon, AP, Tong Yang.
- Власний імпорт, можлива доставка по м.Дніпро.
- Самовивіз зі складу-магазину на вул.Грінченка 65.
- Також багато інших кузовних запчастин на сайті нашої компанії dniprocars.com.ua
(067) 601-0474 Сергій
(067) 533-1777 Володимир
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Subaru |
| Сумісність з моделлю | Forester |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Матеріал | Алюміній |
| Виробник | Polcar |
| Код запчастини | 45111SJ000 |
| Стан | Новий |
| Рік випуску автомобіля | 2022, 2023, 2025, 2024, 2018, 2019, 2020, 2021 |
| Кросс-номери | 45111-SJ000 |
| Діаметр вхідного отвору | 40 мм |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Ширина ядра радіатора | 390 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 40 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Довжина ядра радіатора | 688 мм |
| Тип коробки передач | Універсальна |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Охолодження | Рідинне |
| Призначення | Для автомобілів з/без кондиціонера |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 293 ₴



