Mazda 3 2013-2018 радіатор кондиціонера з фільтром-осушувачем, BJS861480

2 448 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DCI-26012
+380676010474
- +380 (67) 533-17-77 CEO
- +380 (67) 601-04-74 підбір авто запчастин
- +380 (67) 635-81-21 зарядні станції та рекуператори
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор кондиціонера алюмінієвий з фільтром-осушувачем (конденсатор) з вбудованим осушувачем. Вони призначені для популярних моделей Mazda третього покоління та пізніших версій, випущених переважно після 2012 року:
- Mazda 3 (кузови BM, BN): випуск 2013–2019 років.
- Mazda 6 (кузов GJ, GL): випуск з 2012 року до сьогодні.
- Mazda Axela / Atenza: японські версії Mazda 3 та 6 відповідно.
Підходить під двигуни (бензинові та дизельні SkyActiv):
- 1.5 L (P5Y1, P5Z3) — бензин.
- 2.0 L (PEY5, PEY7, PE-VPR) — бензин.
- 2.5 L (PY-VPR, PY-VPS) — бензин.
- 2.2 L (SH-VPTS, SH-VPTR) — дизель.
Параметри та технічні характеристики:
- Додаткова інформація - з осушувачем
- Матеріал - алюміній
- Довжина решітки - 677 [мм]
- Ширина решітки - 368 [мм]
- Глибина решітки - 16 [мм]
- Ø впускного отвору - 15.5 [мм]
- Ø випускного отвору - 10.2 [мм]
- Хімічна властивість - стійкий до корозії
- Додаткова інформаціяі - з наповненням азотом
- Холодоагент - R 134a
- Також в наявності нові кузовні запчастини, виробник Yih Sheng, Gordon, AP, Tong Yang.
- Власний імпорт, можлива доставка по м.Дніпро.
- Самовивіз зі складу-магазину на вул.Грінченка 65.
- Також багато інших кузовних запчастин на сайті нашої компанії dniprocars.com.ua
(067) 601-0474 Сергій
(067) 533-1777 Володимир
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 3, 3-Series, #3, 6, 6-Series |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип радіатора | Нерозбірний |
| Тип запчастини | Аналог |
| Матеріал | Алюміній |
| Виробник | Polcar |
| Код запчастини | BJS861480, GHR161480, GHR161480A, GHR161480B |
| Стан | Новий |
| Рік випуску автомобіля | 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018 |
| Кросс-номери | BJS8-61-480, GHR1-61-480, GHR1-61-480A, GHR1-61-480B |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | Mazda 3 BN 16 |
| Сумісність з: | Mazda 6 Kombi (GJ GH) 2012-, Mazda 6 Sedan (GJ GH) 2012-, Mazda 3 (BM) 2013- |
| Крос-номері | BJS8-61-480, GHR1-61-480, GHR1-61-480A, GHR1-61-480B |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 448 ₴



