Радіатор охолодження Mazda 6 (GJ/GL) 2012- 2.0/2.5 SkyActiv (PE1115200A / PE1615200)


2 581 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DCI-26136
+380676010474
- +380 (67) 533-17-77 CEO
- +380 (67) 601-04-74 підбір авто запчастин
- +380 (67) 635-81-21 зарядні станції та рекуператори
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Основний радіатор охолодження двигуна для Mazda 6 (GJ, GL) з 2012 року і по сьогодні (у кузовах седан та універсал).
Радіатор призначений для бензинових двигунів:
- 2.0 SkyActiv-G (код двигуна: PE-VPR, PEY7).
- 2.5 SkyActiv-G (код двигуна: PY-VPR, PYY1).
Параметри та технічні характеристики:
- Матеріал охолоджувальних ребер - алюміній
- Матеріал водяного бака (радіатор) - пластмаса
- Довжина решітки - 375 [мм]
- Ширина решітки - 738 [мм]
- Глибина решітки - 16 [мм]
- Виконання радіатора - паяні ребра
- Ø впускного отвору - 33 [мм]
- Ø випускного отвору - 33 [мм]
- Додаткова інформація - з розширювальним бачком
- Додатковий виріб - з ущільненням
- Також в наявності нові кузовні запчастини, виробник Yih Sheng, Gordon, AP, Tong Yang.
- Власний імпорт, можлива доставка по м.Дніпро.
- Самовивіз зі складу-магазину на вул.Грінченка 65.
- Також багато інших кузовних запчастин на сайті нашої компанії dniprocars.com.ua
(067) 601-0474 Сергій
(067) 533-1777 Володимир
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 6, 6-Series |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип радіатора | Нерозбірний |
| Тип запчастини | Аналог |
| Матеріал | Алюміній |
| Виробник | Polcar |
| Код запчастини | PE1115200, PE1115200A, PE1115200B, PE1615200 |
| Стан | Новий |
| Рік випуску автомобіля | 2022, 2025, 2023, 2024, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021 |
| Кросс-номери | PE11-15-200, PE11-15-200A, PE11-15-200B, PE16-15-200 |
| Діаметр вхідного отвору | 33 мм |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Ширина ядра радіатора | 375 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 33 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Довжина ядра радіатора | 738 мм |
| Тип коробки передач | Універсальна |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Охолодження | Рідинне |
| Призначення | Для автомобілів з/без кондиціонера |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | Mazda 6 GL 16 |
| Сумісність з: | Mazda 6 Kombi (GJ GH) 2012-, Mazda 6 Sedan (GJ GH) 2012- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 581 ₴



