Jeep Compass II з 2017 радіатор охолодження двигуна, 68273401AA


4 005 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DCI-38052
+380676010474
- +380 (67) 533-17-77 CEO
- +380 (67) 601-04-74 підбір авто запчастин
- +380 (67) 635-81-21 зарядні станції та рекуператори
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження двигуна, призначений для обмеженого кола моделей концерну Stellantis (Jeep), що використовують платформу FCA Small Wide 4x4, випущених з 2017 року:
- Jeep Compass (MP): моделі другого покоління, випуск з 2017 року.
- Jeep Renegade (кузов BU/BV): моделі з 2017 року (переважно для ринку США/Північної Америки).
Радіатор розроблений виключно для бензинових силових агрегатів сімейства Tigershark:
- 2.4L I4 MultiAir Engine: 4-циліндровий атмосферний двигун (код двигуна зазвичай включає літери ED6 або EDD).
- 2.4L I4 MultiAir з системою ESS (Start-Stop): радіатор повністю сумісний з автомобілями, обладнаними автоматичним вимкненням двигуна на світлофорах.
Параметри та технічні характеристики:
- Матеріал охолоджувальних ребер - алюміній
- Матеріал водяного бака (радіатор) - пластмаса
- Довжина решітки - 608 [мм]
- Глибина решітки - 26 [мм]
- Ширина решітки - 408 [мм]
- Виконання радіатора - паяні ребра
- Ø впускного отвору - 38 [мм]
- Ø випускного отвору - 38 [мм]
- Додатковий виріб - без ущільнення
- Також в наявності нові кузовні запчастини, виробник Yih Sheng, Gordon, AP, Tong Yang.
- Власний імпорт, можлива доставка по місту Дніпро.
- Самовивіз зі склада-магазину по вулиці Грінченка 65.
- Також багато інших кузовних запчастин на сайті нашої компанії dniprocars.com.ua
(067) 601-0474 Сергій
(067) 533-1777 Володимир
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Jeep |
| Сумісність з моделлю | Compass |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип радіатора | Нерозбірний |
| Тип запчастини | Аналог |
| Матеріал | Алюміній |
| Виробник | Polcar |
| Код запчастини | 68273401AA |
| Стан | Новий |
| Рік випуску автомобіля | 2022, 2023, 2024, 2016, 2017, 2018, 2025, 2020, 2021, 2019 |
| Кросс-номери | 68273401AA, 68273401AB |
| Діаметр вхідного отвору | 38 мм |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Ширина ядра радіатора | 408 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 38 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Довжина ядра радіатора | 608 мм |
| Тип коробки передач | Універсальна |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Охолодження | Рідинне |
| Призначення | Для автомобілів з/без кондиціонера |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 005 ₴



