Гальмівні колодки дискові, передня вісь BREMBO, P85165

6 097 ₴
5 609 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: P85165
+380676010474
- +380 (67) 533-17-77 CEO
- +380 (67) 601-04-74 підбір авто запчастин
- +380 (67) 635-81-21 зарядні станції та рекуператори
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гальмівні колодки Brembo з високим коефіцієнтом тертя розроблені для використання на легкових автомобілях, мікроавтобусах і повнопривідних автомобілях підвищеної прохідності. Кожен виробник гальмівних колодок має унікальну рецептуру, і від оптимального підбору компонентів багато в чому залежать властивості фрикційного матеріалу.
Параметри та технічні характеристики
- Сторона монтажу - передній міст
- Номер WVA - 25861, 25862
- Товщина [мм] - 17
- Ширина [мм] - 194
- Висота [мм] - 74
- Контакт попередження про знос - підготовано для індикатора
- Гальмівна установка - не для вуглецево-керамічних гальмівних дисків
- Гальмівна система - Akebono
- Додаткова інформація - з приладдям та інформацією щодо монтажу
- Тип паковання - коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | Touareg, A3, A4, A5, A6, A8, Q3, Q7, Q5, Allroad |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Дискові |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | BREMBO |
| Країна виробник | Італія |
| Код запчастини | 4N6698151, 4KE698151F, 4M0698151T, 4K0698151, 8W0698151R, 8W0698151BE, 4K0698151T, 4K0698151AA, 4M0698151H, 4K0698151C, 4M0698151BD, 83A698151, 4K0698151S, 4M0698151BJ, 4KE698151J, 4K0698151P, 8W0698151N, 4M0698151AN, 4M0698151R, 4M0698151AP |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 4N6 698 151, 4KE 698 151 F, 4M0 698 151 T, 4K0 698 151, 8W0 698 151 R, 8W0 698 151 BE, 4K0 698 151 T, 4K0 698 151 AA, 4M0 698 151 H, 4K0 698 151 C, 4M0 698 151 BD, 83A 698 151, 4K0 698 151 S, 4M0 698 151 BJ, 4KE 698 151 J, 4K0 698 151 P, 8W0 698 151 N, 4M0 698 151 AN, 4M0 698 151 R, 4M0 698 151 AP |
| Висота | 74 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Ширина | 194 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель | Q7 |
| Серія | Q7 (4M) 2015- |
| Марка | Audi |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 609 ₴



