Гальмівні колодки дискові, задня вісь BREMBO, до Tesla S, X, P02001




2 492 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: P02001
Відправка з 16 травня 2026+380676010474
- +380 (67) 533-17-77 CEO
- +380 (67) 601-04-74 підбір авто запчастин
- +380 (67) 635-81-21 зарядні станції та рекуператори
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Товщина [мм] - 9
- Номер WVA 20610
- Ширина [мм] - 56
- Висота [мм] - 54
- Контакт попередження про знос - без контакту попередження про знос
- Гальмівна система - Brembo
- Сторона монтажу - Зад
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Aston Martin, Audi, Honda, Jaguar, Maserati, TESLA |
| Сумісність з моделлю | Rapid, Quattroporte, R8, S-Type |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Дискові |
| Призначення | Задні колеса |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | BREMBO |
| Країна виробник | Італія |
| Код запчастини | P02001, 4S0698451C, 4S0698451H, 4S0698451N, 105506800B, 100346000B, 100346000D, AD432B926BA, 43221T6NA52, 4G7Z2B684AA, C2C13800 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | P02001, 4S0 698 451 C, 4S0 698 451 H, 4S0 698 451 N, 1055068 00 B, 1003460 00 B, 1003460 00 D, AD432B926BA, 43221T6NA52, 4G7Z2B684AA, C2C13800 |
| Висота | 54 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Ширина | 56 мм |
| Товщина | 9 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель | S-Type |
| Серія | S-TYPE (CCX) 1999-2009 |
| Сумісність з: | Aston Martin DB9 Volante 2004-, Aston Martin DB9 Coupe 2004-, Aston Martin DBS 2007-, Aston Martin Rapide 2010-, Aston Martin Vanquish 2012-, Aston Martin Vanquish Convertible 2013-, Aston Martin VANTAGE Coupe 2005-, Aston Martin VANTAGE Roadster 2007-, Aston Martin Virage Coupe 2011-, Audi R8 2007-, Audi R8 Spyder 2010-, Jaguar S-TYPE (CCX) 1999-2009, Jaguar XK Coupe (_J43_) 2006-, Jaguar XK Cabriolet (_J43_) 2006-, Maserati Quattroporte 2004-2013 |
| Марка | Jaguar |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 492 ₴



