Гальмівні колодки дискові, передня вісь BREMBO, P50108




3 827 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: P50108
+380676010474
- +380 (67) 533-17-77 CEO
- +380 (67) 601-04-74 підбір авто запчастин
- +380 (67) 635-81-21 зарядні станції та рекуператори
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Сторона монтажу - Передня вісь
- Номер WVA25192
- Ширина 1 [мм] 193.3
- Ширина 2 [мм] 193
- Номер WVA25500
- Товщина [мм] 19
- Висота 1 [мм] 64
- Висота 2 [мм] 64
- Товщина [мм] 19
- Ширина [мм] 193
- Контакт попередження про зноспідготовано для індикатора попередження про знос
- Гальмівна система - Teves
- Довжина паковання [см] 20.9
- Ширина паковання [см] 13.4
- Висота паковання [см] 8.8
- Тип паковання - Коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | ML-Class |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Дискові |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | BREMBO |
| Країна виробник | Італія |
| Код запчастини | P50108, 0064203920, 0074208120, A0064203920, 0004203302, A0074208120, A0004203302 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 193 мм |
| Товщина | 19 мм |
| Висота | 64 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З фіксатором поршня |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Mercedes-Benz |
| Модель | ML-Class |
| Серія | GL-KLASSE (X166) 2012- |
| Сумісність з: | Mercedes-Benz GL-KLASSE (X166) 2012-, Mercedes-Benz M-KLASSE (W166) 2011- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 827 ₴



