Гальмівні колодки дискові, передня вісь BREMBO до автомобілівTesla, P09004
2 804 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: P09004
+380676010474
- +380 (67) 533-17-77 CEO
- +380 (67) 601-04-74 підбір авто запчастин
- +380 (67) 635-81-21 зарядні станції та рекуператори
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
0_h2048_1_1.jpg?fresh=1&PIMAGE_ID=7019041770" style="width:640px;height:240px">
Гальмівні колодки Brembo з високим коефіцієнтом тренування розроблені для використання на легкових автомобілях, мікроавтобусах та повнопривідних автомобілях підвищеної прохідності. Кожен виробник гальмівних колодок має унікальну рецептуру і від оптимального підбору компонентів багато в чому залежать властивості фрикційного матеріалу.
Гальмівні колодки Brembo P09004 — це високоякісні передні дискові колодки серії Prime (Low-Met). Цей артикул розроблений для автомобілів із потужними гальмівними системами Brembo і є повним еквівалентом оригінальних (OE) запчастин.
Застосовність:
- Tesla: Model 3, Model S, Model X, Model Y.
- Cadillac: ATS (з 2012), CTS (2003–2014), STS (2005–2012).
- Subaru: Impreza (зокрема версії STI GD, GG, GR), BRZ.
- Ford / Ford USA: Mustang (2005–2014), GT (2005–2006).
- Honda: Civic IX (модель Type R).
- Toyota: GT 86 (з 2012).
- Інші спортивні моделі: Dodge/SRT Viper, Mitsubishi Lancer Evo IX, Opel Insignia A, Volvo S60 I (версія R).
Параметри та технічні характеристики:
- Сторона монтажу: передня вісь
- Гальмівна система: Brembo
- Товщина [мм]: 15,00
- Висота [мм]: 78,00
- Ширина [мм]: 132,00
- Контакт попередження про знос: з акустичною системою
- Кількість індикаторів зносу [на вісь]: 4
- Прикріплений документ: інформація щодо монтажу
- Тип паковання: коробка
- Номер WVA: 23325

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Volvo, Toyota, Opel, Dodge, Mitsubishi, Honda, TESLA, Subaru, Cadillac, Ford, Viper |
| Сумісність з моделлю | Impreza, STS, Dodge, Insignia, S60, STS, GT86, Lancer, Mustang, CTS, Civic, Viper, ATS |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Дискові |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | BREMBO |
| Країна виробник | Італія |
| Код запчастини | P09004, 105506600B, 105506600C, 106833000A, 106833000B |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | P 09 004, 1055066-00-B, 1055066-00-C, 1068330-00-A, 1068330-00-B, 89047725, 682328020AA, 00K68232820AA, 68232820AA, 45022TGHA12, 45022TV8E01, 7R3V2001AA, 7R3Z2001A, BRF1436, DR332001CC, DR3Z2001A, DR3Z2001C |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Ширина | 132 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Довжина | 78 мм |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Число індикаторів зносу | 4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність з: | Cadillac ATS 2013-, Cadillac ATS Coupe 2013-, Cadillac CTS 2002-2007, Cadillac STS 2004-, Cadillac STS 2007-2012, Ford MUSTANG 2004-, Honda CIVIC IX (FK) 2012-, Tesla Model S 2012-, TESLA Model X 2015, Model X 2015-, TESLA Model S 2012 |
| Марка | TESLA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 804 ₴








