Nissan Rogue / X-Trail (T32), Qashqai / Rogue Sport (J11) радіатор кондиціонера з вбудованим фільтром-осушувачем, 921004BE0A

2 670 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DCI-28029
+380676010474
- +380 (67) 533-17-77 CEO
- +380 (67) 601-04-74 підбір авто запчастин
- +380 (67) 635-81-21 зарядні станції та рекуператори
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор кондиціонера (конденсатор) з вбудованим фільтром-осушувачем встановлюється для широкої лінійки кросоверів та мінівенів альянсу Renault-Nissan:
- Nissan:
- Qashqai II (J11) — випуску з 2013 року по теперішній час.
- X-Trail (T32) — випуску з 2013 року.
- Rogue Sport / Rogue — американські аналоги Qashqai та X-Trail.
- Renault:
- Kadjar (HA, HL) — з 2015 року.
- Koleos II (HC) — з 2016 року.
- Espace V (JR) — з 2015 року.
Радіатор є універсальним для більшості популярних двигунів цих моделей, як бензинових, так і дизельних:
- Бензинові:
- 1.2 DIG-T (HRA2DDT / H5F).
- 1.3 DIG-T / TCe (HR13DDT).
- 1.6 DIG-T / TCe (MR16DDT / M5M).
- 2.0 (MR20DD).
- Дизельні:
- 1.5 dCi (K9K).
- 1.6 dCi (R9M) — версії з переднім та повним приводом
Параметри та технічні характеристики:
- Додаткова інформація - з осушувачем
- Матеріал - Алюміній
- Хім. властивість - стійкий до корозії
- Довжина решітки - 565 [мм]
- Ширина решітки - 470 [мм]
- Глибина решітки - 16 [мм]
- Ø впускного отвору - 15.5 [мм]
- Ø випускного отвору - 10.2 [мм]
- Додаткова інформаціяі - з наповненням азотом
- Холодоагент - R 134a
- Холодоагент - R 1234yf
- Також в наявності нові кузовні запчастини, виробник Yih Sheng, Gordon, AP, Tong Yang.
- Власний імпорт, можлива доставка по м.Дніпро.
- Самовивіз зі складу-магазину на вул.Грінченка 65.
- Також багато інших кузовних запчастин на сайті нашої компанії dniprocars.com.ua
(067) 601-0474 Сергій
(067) 533-1777 Володимир
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Espace, Renault Koleos, Qashqai, Koleos, X-Trail |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип радіатора | Нерозбірний |
| Тип запчастини | Аналог |
| Матеріал | Алюміній |
| Виробник | Polcar |
| Код запчастини | 921004BE0A, 921004BE0B, 921004EA0A, 921006951R, 921009251R, 9211000Q0A, 9211000Q0E, K21004BE0B |
| Стан | Новий |
| Рік випуску автомобіля | 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021 |
| Кросс-номери | 92100-4BE0A, 92100-4BE0B, 92100-4EA0A, 92100-6951R, 92100-9251R, 92110-00Q0A, 92110-00Q0E, K2100-4BE0B |
| Діаметр вхідного отвору | 15.5 мм |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Ширина ядра радіатора | 470 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 10.2 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Довжина ядра радіатора | 565 мм |
| Тип коробки передач | Універсальна |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Призначення | Для автомобілів з/без кондиціонера |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | X-TRAIL (T32) 2014- |
| Сумісність з: | Nissan X-TRAIL (T32) 2014-, Nissan QASHQAI 2014-, Renault Koleos 2016-2024 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 670 ₴



