Mazda CX-5 (KF) з 2017 радіатор охолодження двигуна, PYFW15200


2 804 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DCI-26133
+380676010474
- +380 (67) 533-17-77 CEO
- +380 (67) 601-04-74 підбір авто запчастин
- +380 (67) 635-81-21 зарядні станції та рекуператори
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження двигуна призначений для другого покоління автомобілів Mazda CX-5 (кузов KF з 2017 року). Підходить для атмосферних бензинових двигунів об'ємом 2.0 л та 2.5 л (SkyActiv-G).
Важливо: Деталь розроблена виключно для атмосферних версій і не підходить для турбованих двигунів (2.5 Turbo)
Параметри та технічні характеристики:
- Матеріал охолоджувальних ребер - алюміній
- Матеріал водяного бака (радіатор) - пластмаса
- Довжина решітки - 425 [мм]
- Глибина решітки - 26 [мм]
- Ширина решітки - 738 [мм]
- Виконання радіатора - паяні ребра
- Ø впускного отвору - 33 [мм]
- Ø випускного отвору - 33 [мм]
- Додаткова інформація - без розширювального бачка
- Додатковий виріб - без ущільнення
- Також в наявності нові кузовні запчастини, виробник Yih Sheng, Gordon, AP, Tong Yang.
- Власний імпорт, можлива доставка по м.Дніпро.
- Самовивіз зі складу-магазину на вул.Грінченка 65.
- Також багато інших кузовних запчастин на сайті нашої компанії dniprocars.com.ua
(067) 601-0474 Сергій
(067) 533-1777 Володимир
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | CX |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип радіатора | Нерозбірний |
| Тип запчастини | Аналог |
| Матеріал | Алюміній |
| Виробник | Polcar |
| Код запчастини | PYFW15200 |
| Стан | Новий |
| Рік випуску автомобіля | 2022, 2023, 2011, 2012, 2013, 2024, 2015, 2016, 2014, 2018, 2025, 2020, 2021, 2017, 2019 |
| Кросс-номери | PYFW-15-200 |
| Діаметр вхідного отвору | 33 мм |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Ширина ядра радіатора | 425 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 33 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Довжина ядра радіатора | 738 мм |
| Тип коробки передач | Універсальна |
| Охолодження | Рідинне |
| Призначення | Для автомобілів з/без кондиціонера |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | CX-5 (KF) (2017-...) |
| Марка | Mazda |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 804 ₴



